Jdi na obsah Jdi na menu

Sedlecká pouť 2015 se roztočí před Velikonocemi

Kutná Hora – Sedlecká pouť se opět po roční pauze vrátí do Kutné Hory. Stane se tak už tradičně na velikonoční prázdniny, které v letošním roce připadají na 2. - 6. dubna.

Pro malé i velké návštěvníky je připravena široká nabídka zábavných a adrenalinových atrakcí, kterých se do Sedlce každoročně vrací okolo sedmdesáti. Ceny atrakcí se pak oproti minulému roku výrazně lišit nebudou. Změny budou v řádu možné pětikoruny, maximálně desetikoruny.

O víkendu se pak přidají stánkaři. Ti budou přes víkend nabízet rozmanitou škálu zboží. Patřit jim bude dominantně ulice Vítězná, dále část ulice Hrnčířské k benzinové pumpě.

Po celou dobu akce je připraveno občerstvení, které budou zajišťovat stánky s rychlým občerstvením, čínskými nudlemi a dalšími pochoutkami.

Sedlecká pouť v Kutné Hoře každoročně přiláká velké množství nadšenců z celé republiky. Svou rozlohou a návštěvností se řadí do prvních tří největších poutí v tuzemsku. Sedlecká pouť se už poněkolikáté v řadě může každým rokem těšit z několikatisícové návštěvnosti.

                        fotoskyva_c3.jpg 

Autor: Jakub Skýva

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář