Jdi na obsah Jdi na menu

FOTO, VIDEO: V Kutné Hoře je už asi desítka atrakcí. Stavbu komplikuje podmáčená půda

24. 3. 2013

 Kutná Hora - Už od čtvrtka začínají do Sedlce najíždět jednotlivé zábavné atrakce. Příjezd tahačů na rezervované místo však komplikuje podmáčená půda. Na pomoc tedy musel přijet vojenský tahač. 

„Doufali jsme, že podmáčená půda do rána zmrzne, ale nestalo se tak,” říká jeden z pomocníků u atrakce Break Dance. Bahno způsobilo potíže atrakci K2 Booster, Break Dancu či novému strašidelnému zámku. 

Přilehlé ulice a přechody už jsou vybaveny novými dopravními značkami, které upozorňují na větší výskyt osob, zákaz zastavení a zpomalenou rychlost. 

Několik atrakcí stačilo do nedělního večera vyrůst do výšky, jako například K2 Booster. Ten je zatím dostavěn do poloviny své výšky. 

Na pouti: Break Dance, K2 Booster, Centrifuga, Twister, obří řetízkový kolotoč, autodromy, Cirkus, bobová a horská dráha, strašitelný hrad, nový strašitelný zámek z Holandska, labutě a další.

Podívejte se na fotografie Jakuba Skývy:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

David - co tady mastíš??

24. 3. 2013 20:55

Gruzzi co tady jako mastíš? to si jdi stěžovat hned přímo k majiteli a ne sem pod článek.

Gruzzi - A co jako?

24. 3. 2013 20:38

No tak mají potíže... Akorát na Nás rejžují... schválně jsem minulý rok stopoval některé atrakce. Za 5 min jízdy 60kč... divné na stopkách jsem měl chamé 3:28...